Anime Önerileri

İzlenmesi gereken animeler

İzlenmesi Gereken Animeler

İzlenmesi gereken anime önerilerini daha önceki yayınımızda bulunan ÖLMEDEN ÖNCE İZLEMENİZ GEREKEN 10 ANİME 'den farklı olarak size beğendiğimiz anime önerilerini sunacağım.Bu animeler de gayet güzel animeler hatta bazıları bahsettiğimiz yayındaki ilk 10 listesine girebilir. Animelerin konularını kısa kesip ,büyüsünü bozmak istemiyorum.


1- Darling in the franxx


DARLİNG İN THE FRANXX

Gelecekteki yaşamı konu alan bu anime de dünya üzerinde iki türün savaşını ve bir aşk hikayesini anlatıyor.

2- Angel beats


ANGEL BEATS

Dünya hayatında iyi bir hayat geçiremeyen kişilere başka bir dünyada tekrar bir şans verilerek istedikleri gibi yaşamalarına izin veriliyor.

3- Tensei shitara Slime Datta Ken


TESHİ SHİTARA SLİME DATA KEN

Öldükten sonra farklı bir fantastik dünyada farklı bir bedende doğan birsinin o dünyayı tanıması ve hayallerini gerçekleştirmesini anlatıyor.

4-Accel wolrd


ACCEL WORLD

Bir öğrencinin sadece bazı kişilerin bildiği özel bir sanal gerçeklik oyuna katılması ile gerçek hayata da  etkisi olan bu oyunun hayatına girmesiyle değişen dünyasını anlatıyor.

5-Noragami


NORAGAMİ

Fazla popüler olmayan bir Japonya tanrısının yeni ve güçlü silah elde etmesinden sonra bir insanla arkadaş olup dünyada bozgunluk yapan canavarlara karşı savaşmalarını anlatıyor.

6-Code geass


CODE GEASS

Dünyanın büyük bir kısmını ele geçirmiş Biritanya İmparatorlunun bir eyaleti olan Japonyayı 11. bölge olarak adlandırılmış ve Japonya da  yaşayan eski bir Biritanya prensinin dünya dışı bir güç elde etmesiyle .Kıvrak zekası ve uzman stratejileri ile Birtanya'ya karşı savaşını anlatıyor.

7-Another


ANOTHER

Korku animesi olan another Japonya'daki bir okuldaki sınıfın ölümlü lanetini anlatıyor ve olay örgüsüyle birlikte farklı bakış açıları elde ediyorsunuz.

8-Claymore


CLAYMORE

Fantastik bir dünyada insan yiyen yomaların ve insanların yomalara karşı savaşmak için ürettiği yapay insanların savaşını ve düzeni bozulan aile fertlerinin hayatlarını anlatıyor.

9-Teror in tokyo


TERROR İN TOKYO

Yetimhaneden kaçan iki çocuk yaşadıkları karanlık hayattaki dolayı Tokyo'da çeşitli terör saldırıları ile dikkatleri üzerlerine çekmesi ve çeşitli bilmeceler ile insanlara mesajlar vermeye çalışması hakkında.

10-Gangsta

GANGSTA


Netfilix animesi olan Gangsta güç veren ilaçlar kullana twilightlar ve insanlar arasında çekişmesini ve şehrin dört büyük mafya babası tarafından yönetilmesini anlatıyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar