Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 10 Anime

ÖLMEDEN ÖNCE İZLEMENİZ GEREKEN 10 ANİME


Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 10 Anime


Anime sever kişilerin genel olarak beğendiği,ve değerlendirme notları yüksek olan 10 anime önerisi.

Bu yayında daha iyi bir anime deneyimi geçirmeniz için animelerin konusunun üzerinde fazla durmayacağım.Kendiniz izleyip görmeniz daha iyi bir deneyim sağlar .
 Lütfen yorumlarınızı izledikten sonra aşağıya bırakınız .

1-Dead note 


Dead note

Anime izlemeyen bir çok insan bile bildiği çok popüler bir animedir. Normal bir öğrencinin ölüm defteri adlı defterin dünyaya düşmesi sonucu onu alıp başından geçen olayları anlatıyor.Öğrenci yeni bir dünya yapmayı amaçlıyor..


2-Akame ga kill

Akame ga kill


Fantastik bir anime olan akame ga kill .1000 yıllık çürümüş bir krallığın nasıl tekrardan şekillendirildiğini ve bunun için nelerden vazgeçilmesi gerektiğini anlatıyor.


3-Attack on titan


Attack on titan

Uzun yıllar 3 büyük sur arasında tıkılı kalmış çarpık bir hayat yaşayan insanlığın özgürlük için devlerle savaşından bahsediyor.


4-Overlord

Overlord


İnsan olan bir kişinin sonradan ölümsüz olarak farklı bir dünyaya gitmesi ve tanımadığı varlıklar hakkında bilgi edinerek kendi krallığını kurmasını anlatıyor.


5-Swort art online


Swort art online


Yeni çıkan ve sanal gerçeklik kaskıyla oynan bir oyunun beta sürümünün sınırlı sayıda satılması ve daha sonrasında oyuncuları oyuna hapsetmesini anlatıyor.


6-Tokyo ghoul


Tokyo ghoulİnsan yiyen ghoulların ve insanlar arasındaki bir savaşın ortasında savaşın seyrini değiştirecek.
Yeni bir karakterin çıkmasını  ve onun etrafında dönen olayları anlatıyor.


7-Mirai nikki


Mirai nikki

Geleceği gösteren günlükler ve Yuno ile Yukinin psikopatça denebilecek aşkını konu alan bir anime. Animenin son bölümünde beyniniz yanabilir .Dikkat!

8-RE:Zero Kara Hajimeru


Re:zero kara hajimeru

Günümüzün Tokyo'sundan fantastik bir dünyaya ışınlanan bir gencin farklılıklara rağmen inatla başarıya ulaşmaya çalışmasını anlatıyor.


9-Fullmetal Alchemist: Brotherhood


Fullmetal Alchemist: Brotherhood


Simyanın ve kısmende olsa günümüze yakın bir teknolojinin var olduğu bu dünyada.İki erkek kardeşin ölen annelerini diriltmeye çalışmasıyla başlayan serüvende.Bu dünyanın ve simyanın mantığını son noktalarını çözmeye çalışması ve insanların yaşamlarından özümsenmiş dokunaklı sahnelere sahip bir anime.


10-Ao No Exorcist


Ao no exorcist

İblislerin ve insanların çakıştığı bu dünyanın karmaşasında kendisini kaybetmiş iki kardeşin benliklerini ve doğru yolu bulma arayışlarını anlatıyor.


Bu tür yayınların devamı  ve sizinde beğendiğiniz bu listeye eklenmesini istediğiniz için yorum yapmayı unutmayın

Yorum Gönderme

0 Yorumlar