Anime İndirme Sitesi

Anime indirme sitesiAnimeler Hangi Siteden İndirilir ?


Günümüzde anime sevenlerin anime izlemek istemesine rağmen , İnternet kotası gibi sorunlardan dolayı bir çok anime sevenin anime izleme vakitlerini ertelemesine neden oluyor.Hem anime izleyip hem İnternet kotasından az kullanmak istiyorsanız bu yayın tam size göre çünkü anime videolarını indirmek izlemekten daha az İnternet harcıyor , önerdiğim sitede animelerin bölümleri 50-200 MB olarak videonun kalitesine göre değişim gösteriyor.


Anime indirme sitesi


Anime indirmek isteyenler bazı anime izleme sitelerinden de animeleri indirebiliyor fakat her bölüm veya her anime bu sitelerde mevcut olmuyor, toplu anime indirebileceğiniz bir indirme sitesi istiyorsanız animekalesi.com tam size göre bir site. Yaklaşık 1TB  anime arşivine sahip ve her geçen gün yeni animeler ekleniyor.Her anime olmasa da animelere yeni başlayanlar ve biraz izlemiş olanlar için uygum bir site herkesin izlemek istedeği fakat izlemediği bir animeyi bu sitede bulacağına eminim.Popüler olan bir çok anime de içinde mevcuttur. Dead note ,Attack on Titan ,Swort Art Online,Mirai Nikki ,Noragami gibi .

Anime indirme sitesi

Animeler Nasıl İndirilir


İzlemek istediğiniz animeyi sitenin arama çubuğunda bulduktan sonra anime bölümlerini indirin fakat animelerin bölümlerini indirmek ile olay bitmiyor indirdiğiniz animelerin alt yazılarını da indirmelisiniz.Anime alt yazıları rar dosyaları olarak geliyor sağ tıklayıp (buraya çıkart) yazan butona tıklayıp alt yazıları dosyadan çıkartmalısınız.Daha sonra izlemek istediğiniz bölümü video izleme programınız ile açın fakat bazı programlarda alt yazı eklemek zor olabiliyor.

Anime indirme sitesi

En hatasız ve en kullanışlı video izleme programı telefon için Mİ Video bilgisayar için VLC Media Player ben bunu kullanıyorum ve hiç bir animeyi izlerken sıkıntı yaşamadım ve ayrıca sol üst sekmesinde alt yazı ekle diye bir buton var hemen ona tıklayarak dosyadan çıkarttığınız alt yazıyı ekleyin otomatik olarak Türkçe alt yazı eklenmiş olacak keyifle animelerinizi izleyebilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar