Robloxtan Para Nasıl Kazanılır ?Roblox Nedir?


Roblox bir oyun platformudur bir çok çevrim içi oyun vardır ve bu oyunların çoğunluğu roblox şirketi çalışanları  tarafından yapılmamış , roblox kullanıcıları tarafından yapılmıştır. Roblox herkesin kendisine özgü  avatar tasarlamasını da olanak sağlayan bir platformdur.

Robloxtan Para Nasıl Kazanılır ?

Robloxtan Oyun Tasarlama

İlk olarak roblox'tan para kazanmak için iki seçenek vardır bir oyun tasarlayıp oyunun içine roblox sanal parası olan rşli eşyalar kıyafetler ve benzeri şeyler koymak.Fakat tutulmayan bir oyun yaptığınızda belki çok az miktarda rş kazanabilirsiniz fakat buda minimum çekim miktarına ulaşmaz bu yüzden tutulacak kaliteli oyunlar yapmanız gereklidir.
Robloxtan Kıyafet Tasarlama


İkinci olarak kıyafet tasarımı yapmak. Roblox'ta herkesin bir avatarı olduğu için herkes farklı görünmek için kıyafetler satın alıyor sizde farklı ve özgün kıyfetler tasarlayarak bu kıyafetleri satabilirisiniz fakat kıyafet tasarlamak ve satmak için 6 dolar değerindeki bc ünvanını almanız gerekli ayrıca robloxtan para kazanmak istiyorsanız 100.000 rşniz olmalı ve şuanki değeri 250 dolardır ve 100.000 rşye sahip olduktan sonra obc ünvanını almanız gerekli tabiki 100.000 rş kazandıktan sonra o parayı çıkartmış oluyorsunuz.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar