Efsane cuma indirimleri !!

        EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ!!


Türkiye de efsana cuma olarak bilinen ve 29 kasımda birçok mağazalarda indirim olması ülkemize yurt dışında kara cuma olarak bilinen günden esinlenilerek gelmiştir.

KARA CUMA NEDİR ?

Kara cuma ABD  de şükran günü nü izleyen cuma günü yapılan büyük indirime verilen isim. Perakendeciler için 1952 yılından bu yana Kara Cuma aynı zamanda yılbaşı alışveriş sezonun da açılışı  anlamına da geliyor. Kara cuma adını almasının sebebi ise ABD'nin Philadelphia kentinde 1961 yılında indirim günleri sebebiyle oluşan ve vatandaşları çileden çıkaran trafikten kaynaklanarak verilmiştir.


TRENDYOL EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ!

    29 Kasım olarak bilenen efsane cuma indirimlerine bir çok mağaza şimdiden indirimlerini başlatmaktadır. bunların başında gelen mağazalardan biri olan Trendyol da birçok Kategoride indirimleri başlatmaktadır. Kategorilerin bağzıları şu şekildedir:

1- TELEFON

Birçok Telefon markasında büyük indirimler bulunmaktadır. Bunların başında  APPLE,SAMSUNG, HUAWEİ, XİAOMİ Gibi birçok ünlü marka gelmektedir.

2-KULAKLIK

Efsane Cuma İndirimlerine kulaklıkları da dahil eden Trendyol airpods, Gaming kulaklık olmak üzere bir çok kulaklıkla büyük indirimler sizleri bekliyor.

3- TELEVİZYON

Yine bu kategorilerde de büyük markaları görebilirsiniz. Bu markalar şöyle SAMSUNG, VESTEL, PHİLİPS Gibi markalar bulunmaktadır.

4-NOTEBOOK

Oyun severlerin dört gözle beklediği efsane cuma indirimlerde bulnan notebook kategorisinde de yine büyük indirimler sizleri bekliyor. Gaming Notebooklar, Office notebook
ları gibi Notebook larda % 40 varan indirimlr sizleri bekliyor.

İNDİRİM OLAN DİĞER KATEGORİLER İSE ŞÖYLE

5- BEYZA EŞYA

6- KOZMETİK

7-GİYİM

8-AKSESUAR

9-EV ÜRÜNLERİ

10-EV DEKARASYONLARI

11- SÜPERMARKET 

BURADAN GİDEBİLİRSİNİZ:

https://www.trendyol.com/s/black-friday


HEPSİ BURADA EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ!

Trendyol gibi Türkiye de geniş kitlelere hitap eden Hepsiburada yine  Trendyol gibi bir çok kategori ürünlerimde indirim yapmaktadır. Bu Kategoriler şöyle:

1- TELEFON

2-KULAKLIK

3- TELEVİZYON

4-NOTEBOOK

5- BEYZA EŞYA

6- KOZMETİK

7-GİYİM

8-AKSESUAR

9-EV ÜRÜNLERİ

10-EV DEKARASYONLARI

11- SÜPERMARKET

BURADAN GİDEBİLİRSİNİZ:

 https://www.hepsiburada.com/efsane-cuma  

Yorum Gönderme

0 Yorumlar