Yeni Huawei Matebook Serisi Sızdırıldı
Yeni Huawei Matebook Serisi Sızdırıldı

Yeni Huawei Matebook Serisi SızdırıldıHuawei telefon devini bilirsiniz. Çıkardığı telefonlarla piyasayı yerle bir eden alt üst eden fırtınalar kopartan firma dur durak bilmeden bilgisayar sektörüne girdi. Çıkardığı iki model ile şimdiden ön satış rekorlarına doğru koşmaktadır. Ürün yelpazesini büyütmeyi hedefleyen Huawei çıkardığı 14 inçlik ve 15 inçlik Matebook diye adlandırdığı laptoplar gün yüzüne çıktı.

Son zamanlarda Huawei Matebook serisi ile  gündeme geliyordu. Bugün resmi bir açıklama da iki modelin de tam tamına bütün her şeyi sızdırıldı ve tanıtıldı. Trump tarafından ambargoya rağmen ürünlerini satmaya geliştirmeye ve yeni ürünler çıkarmaya devam eden Huawei yeni ürünlerini Evan Blass aracılığı ile bütün Amerika başta olmak üzere bütün dünyaya duyurdu.
Huawei Matebook serisi

Huawei Türkiye kolunda satılan Matebook tasarımlarına ait modeller MacBook serisiyle satışlar yapan Apple ürünlerinin tasarımlarını neredeyse andırıyor. Bugün itibariyle Huawei Matebook serisi iki adet yeni üyesiyle dikkat çekiyor. 14 inç büyüklükte ve 15 inç büyüklükte iki Matebook ile kullanıcılara seçenek sunuyor. Bu bilgisayarların en büyük özelliği ile Huawei telefonlarıyla olan kablosuz bağlantıları ve parmak izi modülleriyle dikkat çekiyor. En iyi modelinden en kötü modeline kadar bütün Huawei telefonlarında Huawei Matebook optimizasyonu ile göz dolduruyor. Bir laptopa parmak izi eklemek güvenlik açısından ancakHuawei gibi büyük bir firmanın aklına gelirdi. Onu da yaptı ve artık telefonlarımız gibide bilgisayarlarımız parmak izi güvenliği ile donatıldı. Bu modeller Nisan 2020 gibi satışa sunulacak. Şimdi büyük firmalardan ve distribütör firmalardan Huawei Matebook serisinin yeni modelleri için siparişler almaktadır. Patlama yapacağı bir çok ürünü geride bırakacağı beklenen bu iki ürünü bütün teknoloji tutkunları sabırsızlıkla beklemektedir. Anlaşılan o ki 14 inç bilgisayarını iş ve okul için yaparken 15 inç bilgisayarını oyun için yaptığını biliyoruz. Bu bilgi bile bizi sabırsızlandırıyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar