Airdroptan Para Kazan

Air Droplardan Para Kazan


Airdroplardan Para Kazan


İnternet ortamında gezen herkes bu air droptan para kazandım kelimesini duymuştur.Airdroplar borsaların kullanıcılara kayıt olup bazı sosyal medya görevlerini ve kayıt doğrulaması yapmaları karışılığında bir miktar coin verilmesine denir.

Coin sahipleri bu sayede kendi reklamlarını yapıp kullamnıcı toplamış oluyorlar.Bir çok reklam kampanyasında daha etkili oluyor.Şimdi sizde airdroplardan para kazanmaya ne dersiniz ?

Bu gün size devam eden air droplardan nasıl para kazanabileceğinizi göstereceğim ve sizde para kazanmaya başlayacaksınız.Şahsen kendim şuana kadar yaklaşık 6 aylık dilimde 500 TL kazanmışımdır toplam.Sadece bir air drop değil sağlam olan tüm air droplara katılmaya çalışıyorum hepsinden olmasada bazılarından kazanıyorum.
Brave Airdrop

1.Brave Airdrop

Sadece İnternet'te gezinerek para mı kazanmak istiyorsunuz bu yayın tam size göre .

Yeni çıkan ve çok kaliteli olan bu broswer de ne sitesine girdiniz fark etmeden İnternet'te  gezdiğiniz süre zarfı ne kadar çok ise o kadar fazla token veren bir broswer bir token yaklaşık 0.25 usd ve en az 4 token veya 20 token yani 1 ila 5 dolar arasında para kazanmış oluyorsunuz. Tabi ki kullanımınıza göre daha fazla ödül alabilirsiniz.Ödüller aylık dağıtıldığı için bazen tokenin gelmesi uzun sürebiliyor  uygulamanın silinmeden 30 gün cihazda kalması gerekiyor ve daha çok cihaza linkten yükleme yaparak daha fazla kazanabilirsiniz.Tokenler direkt olarak borsada bozdurulabiliyor.

Kazancım:Toplam kazancım 20 dolar
Felixo Airdrop

2. Felixo Airdrop
Felixo Türkiye'de kurulan bir borsa sistemidir . İnternet'ten para kazanmak istiyorsanız ,Felixonun  dağıttığı felixo krito paralardan yararlanın.Gine hesap doğrulaması yaparak telefon no doğrulaması.Kimlik  doğrulaması yaparak flxler kazanıyorsunuz ve toplamda 100tl değerinde flxiniz oluyor.
                                                                   Link Aşağıda✓
Flx lerin alım satım işlemleri daha başlamamıştır ocak ayında başlanacağı söyleniyor fakat tam tarihi şuan için belli değil.İlerisi için bir yatırım yapmak istiyorsanız uygun bir borsa yatırım yapmadan kazanmış oluyorsunuz.Bu borsa sistemine kayıtlı olmayan birsinin referansını kullanmadan üye olursanız flx ödüllerinden yararlanamıyorsunuz kayıt kısmında da yazmaktadır.Ben kayıt oldum ve linkimi buraya yazıyorum bu sayede sizde ödüllerden faydalanabilirsiniz.
Üye Ol 100 TL Kazan
SİTE LİNKİ:Exen Air rop

3.Exen Air rop


İnternet'ten para kazanabileceğiniz bu borsa bir önceki kripto borusundaki gibi buda Türkiye'de kurulmuş bir borsa şirketinin kendi kripto parasıdır.

Üye olan herkese yaklaşık 10 tl değerinde olan 25 exen veriyor.Bu exeni almak için hesabınızı kimlik ile  onaylamanız gereklidir.İsterseniz exeni başka birisinin hesabına da gönderebilirsiniz arkadaşlarınız üye olup topluca exeni gönderip bozdurarak paranızı çekebilirsiniz .

SİTE LİNKİ:
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLACoinzo Airdrop

4. Coinzo Airdrop

İnternet'ten para kazanabileceğiniz bu borsanın kendi kripto parası vardır.Sitesine kayıt olup hesabınızda kimlik doğrulaması yaptığınız takdirde 10 TL değerindeki (CNZ) kripto  para hesabınıza yatmış oluyor.

                                                           ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA
Yorum Gönderme

0 Yorumlar