İnternette Gezerek Para Kazanma

internette gezerek para kazan

İnternette Gezerek Para Kazanma

Sadece İnternet'te gezinerek para mı kazanmak istiyorsunuz bu yayın tam size göre .

Yeni yeni adını duyurmaya başlayan bu broswerde  ne sitesine girdiniz fark etmeden İnternet'te  gezdiğiniz süre zarfı ne kadar çok ise o kadar fazla token veriyor ve son derece güvenilir, youtubedeki videoları reklamsız izleyebilirsiniz.Bu broswerin bir tokeni yaklaşık 0.25 usd ve en az 4 token veya 20 token veriyor 1 ila 5 dolar arasında kazanabilirsiniz.Ödüller genelde aylık olarak dağıtılıyor bu yüzden hemen silmeyin en az 30 gün geçmesi lazım ve tabi ki kullanımınıza göre daha fazla ödül alabilir arkadaşlarınızı davet ettikçe daha fazla kazanabilirsiniz.Daha fazla cihaza linkten yükler birden fazla cihazdan aynanda kazanç elde edebilirsiniz.
      Linke tıklayıp Dowlanda Tıklayın 

ÖDÜLLERİ ALMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

+30 Gün silinmeden cihazda kalmalı
+Ödüller geldiğinde toplanmalı


1.ADIM LİNKTEN BROSWERİ İNDİRİN +Eğer bilgisayarda kurduysanız bu ekran gelir ve buradan aktif edebilirsiniz.


+Telefonda ise bu ekrandaki üçgen resmi sağ üst köşede gözüküyor. Oradan aktif etmelisiniz.
2.ADIM BRAVE PUBLİSHER HESABI KURUN
Hesabı kurun ve yotube kanalınız veya web sitenizi bu hesaba ekleyin.3.ADIM UPHOLD HESABI KURUN

Uphold hesabı bat almak içi kurduğunuz hesaptan bat tokenleri çekmenizi sağlar ve minimum çekim miktarı yoktur kazandığınızı çekebilirsiniz. Uphold hesabı kurduktan sonra brave publisherden hesabınızı ekleyin.

  4.ADIM ÖDÜLLERİ TOPLAYIN VE HESABINIZA GÖNDERİN


Arada sırada bat broswere girerek üçgene tıklayıp ödülün gelip gelmediğini kontrol edin geldiğinizde toplamanız gerekli çünkü.Topladıktan sonra 2. adımda kaydettiğiniz yotube hesabınızı veya web sitenize girerek aşağıdaki videodaki gibi bağış yapıyorsunuz.Anlık olarak hesaba geçiyor ve her ayın 8 inde uphold hesabınıza yatırılıyor ordan kolaylıkla çekebilir ve borsada bozumunu yapıp hesabınıza gönderebilirsiniz.Yorum Gönderme

0 Yorumlar