E- Kitap Yazarak İnternetten Para Kazanmak
İnternetin hayatımızı ele geçirmesiyle beraber artık kitaplarımızı ve dergilerimiz bile tabletlerden ve telefonlardan okur hale geldik. İnternetten para kazanmak da eğer yazarlık yapıyorsanız mümkündür.  Yazar olmak, yazarlık yapmak yaratıcı olabilen ve dili iyi kullanabilen kişilerin yapabileceği bir iştir. Eğer kendinize güveniyorsanız ve bu konuda yetenekli olduğunuza inanıyorsanız sizler de E- kitap yazabilir ve E-kitap yazarak para kazanabilirsiniz
Kafanızda kurmuş olduğunuz karakterlerden kurguladığınız bir senaryoyu dilediğiniz gibi günlük olarak bölüm bölüm yazabilir ve bu şekilde para kazanabilirsiniz ya da yaşanmış bir hikayeyi de kaleme dökebilirsiniz. Kitap yazabilmeniz için herhangi bir konuda uzman olmanıza gerek yok, dil bilgisi ve yaratıcılığı olmuş olan her birey rahatlıkla kitap yazabilir. Gerek kurgu gerek ise gerçek yaşanmış hikayelerden bir kitap yazabilirsiniz.  Peki bu kitabı nasıl yazabilirsiniz, şimdi size nasıl kitap yazabilirsiniz ve bu e- kitap yazarak nasıl para kazanabilirsiniz göz atalım.
E-Kitap Yazarak Nasıl Para Kazanılır?
Web günlüğü üzerinden istediğiniz şekilde kitap yazabilirsiniz. Yazmış olduğunuz e- kitapların türüne bağlı olmuş olarak 10-90 Türk lirası arasında değişiklik görülmekte ve ücretlendirmektedir.
E-kitap yazıp internetten para kazanmaya karar verdiyseniz kurgunuzu ve nasıl yazacağınıza karar verip iyi düzenleme yapmalısınız eğer düzenleme konusunda aksaklıklar varsa bu yazmış olduğunuz e- kitap satılmayabilir. Son olarak e- kitabınızı yazıp düzenledikten sonra hangi platform üzerinde satacağınıza karar vermelisiniz. Satış yapmış olduğunuz platform da oldukça önemlidir bu sebeple ilk aşamada güzel bir araştırma yapmanızda fayda var. Satış yapacağınız platformu seçtikten sonra ücretlendirme bu platforma göre değişiklik gösterebilir. Sayfa sayısına göre ücretlendirme, kelime sayısına göre ücretlendirme, kitap türüne göre ücretlendirme gibi pek çok şekilde ücretlendirme yapılabilir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar