Facebook İle İnternet Para Kazanmak

Son yıllarda tüm akrabaların Facebook hesabı açması gözünüzden kaçmamıştır şüphesiz. Bu platforma olan ilgini yüksek olması, buradan para kazanılması ihtimalini de her geçen gün arttırmaktadır. Özellikle Facebook sayfaları üzerinden insanlara ulaşmak kolay olduğundan bu sayfalar aracılığı ile kazanç sağlama şansı da hayli yüksektir.
Yüksek sayıda üye ya da takipçi sayısına sahip olan sayfalar etkileşimin kolay olması nedeni ile satış ve satış ortaklığı açısından oldukça müsaittir. Bu sayfalarda satış yapmanın yanı sıra reklam yayınlayabilir ve doğrudan sayfanın satısını da yapabilirsiniz.
Eğer bu özelliklere sahip bir Facebook hesabı ya da sayfanız varsa bir an önce satış ortaklığı yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için firmalara mail atmak oldukça mantıklı bir yöntemdir. Firmalardan alınacak geri dönüşlere göre satışa başlayabilir. Bunun yanında büyümek isteyen Facebook sayfalarını ücret karşılığı kendi sayfanızda da paylaşabilirsiniz. Büyümek isteyen sayfalar her zaman başarılı olamıyor ve çoğu zaman daha büyük sayfalardan yardım almak zorunda kılıyor. Sayfanızdaki takipçi sayısına göre 20 TL’den 500 hatta 1.000 TL’ye kadar reklam ücreti alarak diğer sayfaların reklamının yapılması mümkündür.
Eğer bu iki satış yöntemi de size mantıklı gelmiyorsa ya da uğraşamam diyorsanız doğrudan geliştirdiğiniz ve büyüttüğünüz sayfaları belirli bir ücret karşılığımda satabilirsiniz. Bu yöntem ile kazanç sağlayan pek kişinin bulunduğu da bu kapsamda unutulmamalıdır. Wmaracı ve R10 gibi forum sitelerinde ticaret ilanı açarak çok kısa sürede ve sürekli olarak satış yapabilir büyüttüğünüz sayfanın takipçi sayısına göre kazanç sağlayabilirsiniz.
İnternetten para kazanmanın en kestirme ve garanti yollarından biri olan Facebook sayesinde aylık 5.00 Türk Lirasına kadar bir kazanç sağlamak pek çok kişi için mümkündür.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar