Fiverr ile İnternetten Para Kazanmak
Fiverr, insanların yapmış oldukları sayısal yetenek ve üretimlerini en az beş dolar karşılığında satışa sunmuş oldukları bir platformdur.
Logo Dizaynı, Animasyon, Afiş Dizaynı, Çeviri, Reklam ve Pazarlama gibi ve nerede ise aklınıza gelebilecek her konu ile alakalı yapılan üretimlerdir.
Eğer ki orta seviyenin biraz daha üzerinde İngilizceniz var ise, internetten para kazanmak adına en iyi sonuçlar alabileceğiniz bir platformlardan bir tanesidir.
Sizlerde Fiverr’de kabiliyetinizin olduğu herhangi bir konumda bir ürün üretebilir ve kabiliyetiniz doğrultusu ile internetten para kazanmak adına ciddi bir adım atmış olabilirsiniz. Elbette ki ne kadar yaratıcı olur iseniz, ürünlerinizin satılma ve internetten para kazanma şansınız o derece yüksek olacaktır. Eğer satışa sunabileceğiniz herhangi bir kabiliyet ya da üretimini yapacağınız dijital bir ürününüz yoksa da Udemy ya da Youtube üzerinden online bir biçimde video eğitimleri ile beraber istediğiniz alanda eğitimler alıp, kendinizi geliştirerek ve yenileyerek bir konuda uzman bir hale gelebilir ve uzmanlaşmış olduğunuz alanda yapabileceğiniz üretimleri de satışa sunabilirsiniz.
Fiver’de bütün işler ve servisler ‘gigs’ olarak adlandırılmaktadır ve Dünyanın her alanındaki satıcılardan; her tarz yaratıcı, çılgın gigs’i bulabilmeniz mümkündür. Fiver’de satılacak olan gigsler, grafik dizayn işlerini, firma tanıtımlarını; reklamcılık, sosyal ağlar, çeviri, eğlenceli videolar ve yazım ürün, servis ve hizmetlerini içermektedir. Yaratıcı ve yetenekli bir beyine sahip olanlar kesinlikle avantajlıdır. Çok farklı işlerin Fiverr’de çok çabuk bir şekilde hallolması, birçok farklı ürün, servis ve hizmetin bireyler tarafından Fiverr’de sunulması ile mümkün olmaktadır.
Fiverr İle İnternetten Para Nasıl Kazanılır?
·        Öncelik olarak ne iş yapacağınıza karar verin.
·        Fiverr.com’a üye olun.
·        İşlerinizi ya da hizmetlerinizi bir video ya da gönderide tanıtın.
Para kazanmaya başlayın.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar