İnstagram Hesabı Nasıl Büyütülür

İnstagram hesabı nasıl kullanılır?

 İnstagram Hesabı Nasıl Büyütülür ?


İlk önce açacağınız hesabın gönderilerinin ne konuda olacağını belirleyip ona göre bir isim kullanmalısınız.İsminiz olabildiğince kısa ve akılda kalıcı olmalı ve kolay bulunabilmesi için yabancı karakter ve noktalama işaretlerini kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Hesabınızı kurduktan sonra daha hızlı bir şekilde popüler olması ve belli bir kitlesi olması için tanıdığınız insanları davet etmeniz sizin büyük artınıza olacaktır çünkü zaten normal hayatta tanıdığınız insanlar oldukları için gönderileriniz için belli bir beğeni kitlesi oluşturmuş olursunuz.Gönderilerinize beğeni programlarımdan beğeniler ekleyerek gönderilerinizin daha hızlı bir şekilde instagramda yayılmasını sağlar çünkü Instagram çok beğenisi olan gönderileri öne çıkarır.


İnstagram hesabı nasıl kullanılır?

Gönderilerinizi ard arda göndermeyin bunu yerine günde bir tane gönderi gönderin bu sayede hem takipçiniz olan insanları bolca gönderi atarak sıkmazsınız ,yerinde ve öz gönderiler ile çok daha güzel sonuçlar alırsınız.

Takipcilerinizin gönderilerini beğenerek hem onları hoşnut bırakmış olur hemde onların sizin gönderilerinizi beğenme olasılığı çok daha fazla olacaktır.

Hesabınızı ilk kurduğunuzda takipçilerinizi artırmak amaçlı bazı programlar kullanarak takipçilerinizi artırabilirsiniz.Daha çok takipçiniz olması yeni takipçilere güven verecek ve daha çok takip edilmenizi sağlayacaktır.İlk hesabı kurdunuz da GT(geri takip) yaparak tüketicilerinizin artırmanız çok daha kolay olacaktır. Takip ettiğiniz kişilerin sizi takip edenlerden her zaman olmasını sağlayın ve sizi geri takip etmeyenleri geri takipten çıkın çünkü zaten sizin sayfanızda ki gönderileri görmeyeceklerdir. Takipçiniz takip edilenlerden fazla olması , yeni takipçiler için bir manipüleye neden olacak ve bu sayede onların sizi takip etme olasılığı artacaktır. Çok fazla kişiyi takip etmeniz sizi sanki bir fake hesap ve popüler olmayan bir hesap olarak gösterir bu yüzden bu konuya dikkat edelim ve insanların ne kadar özgünüm desede bir çoğunun sadece popüler olan şeyler yani modaya ayak uydurmaya çalıştığını unutmayalım bununla anlatmak istediğim takipçi sayısı ve takip edilen kişi sayısı sadece bir sayıdan ibaret değildir.

Bu düzeni devam ettirdiğiniz sürece hızlı bir şekilde yükseleceksiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar