İnstagramda beğeni nasıl kasılır?

İNSTAGRAM'DA BEĞENİ NASIL KASILIR?

İnstagramda beğeni nasıl kasılır?


İlk önce güzel ve ilgi çekici bir gönderi hazırlamalısınız gönderiyi hazırlarken dikkat etmeniz gereken hususlar şunlar.

1.Gözü yormayacak güzel ve sade bir resim seçmelisiniz


2.Gönderinizde eğer bir yazı olacaksa max 2 cümle olmalı çok yazı olunca okunacağı manasına gelmiyor aksine bir çok yazı olunca çoğu kişi gönderiyi okumaz.


3.Eğer kopyalayarak gönderi yapıyorsanız kopyaladınıza dair kanıtları ortadan kaldırmalısınız kesme ve kırpma işlemleri yapın.
İnstagramda beğeni nasıl kasılır?


4.Bu hususlara dikkat ettikten sonra yapmanız gerekenler şunlar .Düzenli olarak takip ettiğniz kişilerin gönderilerini beğenirseniz sizin gönderilerinizinde beğenisi artar.Beğeni kasmak için uygulamalar ve siteler kullanabilirsiniz ve bizim kullandığımız uygulamayı da aşağıya ekleyeceğim .Ne kadar çok beğeni o kadar çok beğenilme olasılığını artırır çünkü çoğu kullanıcı çok beğenisi olan gönderileri beğenmeyi tercih ediyor.

5.Gönderinize konu etiketleri ekleyin bu sayede daha fazla kişiye ulaşmış olup daha çok beğeni toplarsınız fakat unutmayın ki konu etiketlerinde gönderi paylaşıyorsanız hesabınız gizli olmamalı.
Ayrıca konu etiketlerinde nasıl öne çıkacanıza dair yazmış olduğum yayınınıda instagram hakkındaki gönderilerimizde bulabilirsinizYorum Gönderme

1 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)