İnstagramda takipçi nasıl kasılır ?

instagramda takipçi kasmak

İnstagramda takipçi nasıl kasılır ?
İnstagramda organik takipçi kasmak istiyorsanız , ilk olarak sayfanıza veya hesabınıza tanıdığınız belli bir kitleyi getirmeniz sizin avantajınıza olacak çünkü instagramda yeni olsanız bile bir kitleye sahip olmuş olursunuz.Daha sonra insanlara güven verip popüler bir sayfa gibi görünmek için takipçi kasma sitelerinden yararlanabilirsiniz bu takipçiler aslında sadece göz boyama amaçlı olduğunu söyleyebiliriz. Gt(geri takip) yapan sayfa ve sitelerden yararlanabilirsiniz.

Daha sonra elinizde belli bir takipçi sayısına ulaştığınızda (400-600) ve 4-5 tane gönderiniz olduğunda artık sayfa veya hesabınızın gönderilerinin konusu olan paylaşımlar yapan diğer sayfaların takipcilerine takip isteği göndermelisiniz aslında asıl takipçilerinizi orda kazanmış olursunuz çünkü zaten o sayfaları takip eden kişiler sizin gönderilerinizede ilgi gösterebilcek kişiler çünkü ayna alanda paylaşımlar yapıyorsunuz.

İnstagramda takipçi nasıl kasılır nasıl takipçi kasılmalı?

Hesabınızın gönderilerinin hakkında olduğu konu etiketlerini takip ederek benzer gönderilere yorum yazan ve beğenen kişileri takip edelerde sağlam takipciler kazanırsınız çünkü sizin konunuza ilgili olan asıl insanlar bunlar diyebiliriz. Gönderilerinizdeki beğeniler ve yprumlarda bu sayede artacaktır.

Takipcilerinizi artırdıktan sonra takipcilerinizin takip edilenlerden fazla olduğuna dikkat etmelisiniz bu sayede popüler bir sayfa imajına girmiş olup daha kolay takipçi kazanmanızı sağlar gerektiğinde farklı uygulama ve istatislik uygulmalarını kullanarak bu durumun düzenli olarak böyle kalmasını sağlayabilirsiniz.Hangi istatislik ve takipçi uygulmasını kullandığımı aşağıya ekliyorum.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar