Müzik Dinleyerek İnternetten Para Kazanmak


Müzik Dinleyerek İnternetten Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek İnternetten Para Kazanmak


İnternet ortamında online olarak kazancınızı arttırmanın farklı pek çok yolu vardır. Ancak sevdiğiniz müziğinizi dinleyerek para kazanmak online olan kazancınızı arttırmanın en heyecanlı ve en ilgi çekici yollarından biridir. Müzik dinleyerek kazanç elde edebileceğiniz mevcut onlarca internet sitesi var. İşte sadece müzik dinleyerek para kazanmak için kullanabileceğiniz sitelerden bazıları.

Slicethe Pie

Bu internet sitesi yalnızca Amerika ve Avrupa’da yaşayanlar tarafından kullanılabiliyor. Bu sitede çok kolay bir şekilde hesap açabiliyorsunuz ve online olarak müzik dinleyip para kazanabiliyorsunuz. Online müzik hizmeti 7 gün 24 saat kullanılabiliyor. Yaklaşık olarak 90 saniye kadar müzik dinledikten sonra, müzik hakkında çok kısa bir yorum yazıyorsunuz ve ardından para kazanıyorsunuz. Yorum yaptığınız her şarkı size 5 sent kazandırıyor ve kazancınız 10 dolara ulaşır ulaşmaz ödemeniz, PayPal hesabınıza yansıtılıyor.

Music Xray

Bu platform bir taraftan henüz keşfedilmemiş sanatçıların ünlü olmalarına yardımcı olurken, diğer taraftan da ünsüz sanatçıların müziklerini yeterli miktarda dinleyenlere para kazanma fırsatını veriyor. Bu internet sitesi yeni artistlerin kariyerlerine çok hızlı bir şekilde başlamalarına yardımcı oluyor. Bu platforma İnternet sitesine üye oluyorsunuz ve Hızlıca profilinizi oluşturuyorsunuz. İstediğiniz müziği dinliyorsunuz. Bu internet sitesi size her şarkı için 10 sent gibi  bir tutarda ödeme yapıyor ve ödemeniz 20 dolar ulaştığında paranızı alabiliyorsunuz.

Radio Loyalty

Bu internet sitesi aracılığıyla hem müzikler dinleyebiliyor hem de videolar izleyebiliyorsunuz. Müzikler dinleyerek ve videolar izleyerek puanlar kazanıyorsunuz. Puanlarınızı isterseniz hediye çeklerine dönüştürüyor isterseniz de banka kartınıza transfer ettiriyorsunuz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar