Niche Blog Açarak İnternetten Para Kazanmak


Niche Blog Açarak İnternetten Para Kazanmak

Niche Blog Açarak İnternetten Para Kazanmak


Niche Blog ve Niche pazar kavramları internet ortamında çok fazla aşina olduğumuz bir durum değildir. Fakat bu konu ile daha yakından ilgilenen kişilerin daha çok bileceği ve aşina olacağı kavramlardır. Niche blog açarak internetten para kazanmak için seçim yapılabilecek birbirinden farklı yüzlerce yol vardır. Eğer sizde internetten para kazanmak ve bu konular ile ilgili araştırmalar yapıyor iseniz bu konuyu ayrıntılı bir biçimde öğrenmenizde yarar vardır. Öncelik ile niche Pazar kelimesinden bahsedelim. Niche Pazar internetten de ulaşabildiğiniz tüketici kütle isteklerine göre oluşan bir mikro pazardır. Bloglar ise bu pazarın pratikteki aracı ve uygulama yerleridir.

Niche Pazar Kavramı


Niche Pazar kavramının tarifi konuyu iyi anlamak için yeterli değildir. Fakat örneklendirme ile daha net bir şekilde olarak algılanabilir. Gelelim niş Pazar ve niş bloglardan daha gerçekçi örneklerden bahsetmeye devam edelim. Blog yazarlarının ne biçimde çalıştığını bilirsiniz. Çok farklı konular ile ilgili çok farklı paylaşımlar yaparlar. Her insanın bir tarzı, bir konusu ya da bir tavrı bulunur. Eğer blog tutmanızdaki hedef aslında istediklerinizi insanlara aktarmak ve yanında da bir gelir edelim diyor iseniz bu noktada size önerebileceğimiz bir şey değildir. Fakat blog yazmanızdaki amaç büsbütün maddi kaynaklı ise, popüler olanı kullanayım ve maddi bir gelir sağlayayım diyor iseniz bu yazıdaki hedef kitle sizlersiniz.


Blog yazarak para kazanmak tabii ki de mümkündür. Fakat bu ne kadar zaman alır ve ne kadar kolay olur diye iyice bir düşünülmelidir. Artık blog sayıları çok fazla artmış bir durumda ve sizin bunca blog arasından sıyrılmanız sıfırdan başlar iseniz çok zor olacak gibi görünmektedir.Yorum Gönderme

2 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)